• Івано-Франківськ
  для туристів
 • Мобільний
  Івано-Франківськ
 • Відвідай
  Івано-Франківськ
Меню

Актуально

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТОРГАХ

«Будівництво нової тягової підстанції (ТПП-15) потужністю 2х1600 кВА та тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар - Північний Бульвар».

Назва проекту

Проект «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ»

Країна

Україна

Галузь

Муніципальна та екологічна інфраструктура

Ідентифікаційний номер Проекту

48756

Джерело фінансування

ЄБРР

Тип контракту

Постачання і монтаж обладнання

Тип оголошення

Запрошення до участі у торгах

Дата подання

11 грудня 2019 року

Дата закриття

31 січня 2020 р. об 11:00 ранку за місцевим часом

Дане Запрошення до участі в торгах відповідає Загальному Оголошенню про Закупівлю даного проекту, опублікованого на веб-сайті ЄБРР у розділі  «Можливості закупівель»   (www.ebrd.com) від 03 квітня 2017 р. з наступними оновленнями.

Комунальне Підприємство «Електроавтотранс», (Замовник) отримало позику від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (Банк) для фінансування витрат за проектом «Оновлення тролейбусного парку м. Івано-Франківськ».

У зв’язку з цим Замовник запрошує Виконавців до подання запечатаних тендерних пропозицій для укладення наступного контракту, який фінансуватиметься кредитними коштами:

 • «Будівництво нової тягової підстанції (ТПП-15) потужністю 2х1600 кВА та тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар - Північний Бульвар».

Цей Контракт охоплює: проектування (оновлення наявного проекту), будівництво нової тягової підстанції ТПП-15, прокладання кабелів 10 кВт та 600 Вт, будівництво тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар - Північний Бульвар» та встановлення систем СКАДА й АСКОЕ.

До обсягу робіт належать: постачання, оновлення наявного проекту (робочі креслення стадії «РП»), будівельні роботи, встановлення, приєднання, випробування та пуско-налагоджувальні роботи нової тягової підстанції, будівництво контактної мережі та надання необхідних додаткових послуг (навчання, тощо).

Термін виконання – 540 днів (18 місяців.)

Участь у торгах для контрактів, фінансованих кредитними коштами Банку, відкрита для фірм із будь-якої країни. Кошти кредиту Банку не будуть використовувати для здійснення платежів фізичним або юридичним особам, або за будь-який імпорт товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонено рішенням Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, відповідно до Розділу VII Статуту Організації Об’єднаних Націй.

Для проходження кваліфікаційного відбору для присудження Контракту, Учасник торгів повинен продемонструвати Замовнику суттєву відповідність вимогам стосовно досвіду, персоналу, обладнання, фінансового стану та участі в судових процесах, які наведено далі:

 1. 1.  Випадки невиконання Контрактних зобов'язань. Учасник тендеру зобов’язаний надати точну інформацію щодо всіх поточних або минулих судових або арбітражних справ, пов'язаних з виконаними Контрактами або укладеними Контрактами, за останні 5 (п'ять) років. Послідовна історія історія ухвалення судових рішень проти Учасника торгів або будь-якого партнера спільного підприємства може призвести до відхилення заявки.
  1. 2.  Фінансовий стан.

2.1. Фінансовий стан за попередній період Перевірена балансова звітність Учасника, або, якщо цього не вимагає законодавство країни учасника торгів, інших фінансових звітів, прийнятних для Покупця за останні 3 (три) роки має відображати фінансову стійкість учасника торгів та його довгострокової прибутковості. За потреби, Замовник звернеться по довідки до банків Учасників торгів.

2.2. Середній річний обіг. Середній річний обіг в якості Генпідрядника (на основі фінансових рахунків Учасника торгів) за останні 3 (три) роки, сумою 3 000 000 (три мільйони) євро в еквіваленті.

2.3. Фінансові ресурси. Учасник торгів повинен продемонструвати, що він має доступ або має в наявності ліквідні активи, незакладене нерухоме майно, кредитні лінії та інші фінансові засоби, достатні для забезпечення руху коштів для будівництва за контрактом на термін 3 (три) місяці в еквіваленті принаймні  350 000 (триста п’ятдесят тисяч) євро , з урахуванням зобов'язань заявника за іншими контрактами.

 1. 3.  Досвід. Учасник торгів повинен відповідати наступним мінімальним критеріям:

(a)   Загальний досвід: Успішний досвід у реалізації контрактів в якості Генпідрядника не менше, ніж в 2 (двох) проектах на суму щонайменше 1,000,000 (один мільйон) євроза характером і складністю аналогічних запропонованому, що були успішно та головним чином завершені впродовж останніх 7 (семи) років. Відповідність має базуватися на фізичному обсязі, складності, методах/технологіях або інших характеристиках, відповідно до опису в Томі III, «Вимоги».

(b)   Спеціальний досвід:

Для вищезазначених або інших контрактів, мінімальна кількість аналогічних[1] контрактів, вказана нижче, що були успішно та головним чином[2] завершені в якості Генпідрядника, партнера СПКА[3] або Субпідрядника:

 1. Для зазначених вище та будь-яких інших виконаних контрактів або які перебувають у процесі реалізації в якості Генпідрядника, партнера СПКА, Субпідрядника впродовж періоду часу, вказаного нижче:

a)      Підтверджений значний досвід постачання, встановлення та введення в експлуатацію щонайменше 3 (трьох) тягових підстанцій для міського громадського транспорту за останніх 7 (сім) роківв країнах з кліматичними та технічними умовами, подібними до України.  Досвід має бути підтверджений шляхом надання примірників копій Актів прийому в експлуатацію та прийому-передачі;

b)      Учасник торгів повинен продемонструвати, що на момент подання Тендерної пропозиції, щонайменше 1 (одна) тягова підстанція із зазначених вище у пункті i.(a), та яка була встановлена Учасником торгів, успішно працює впродовж 2 (двох) років після введення в експлуатацію. Відповідні свідчення (копії Актів прийому в експлуатацію та прийому-передачі) мають бути надані Учасниками торгів;

c)      Учасник торгів має так продемонструвати досвід у проектуванні тягових підстанцій міського електротранспорту потужністю  2х1000 кВА щонайменше в 1 (одному) схожому проекті за останніх 5 (п’ять) років.

 1. Учасник торгів повинен продемонструвати, що швидкість реалізації робіт відповідає тим, які необхідні для реалізації проекту.
 2. 4.    Кваліфікація персоналу. Учасник торгів повинен забезпечити працівників належної кваліфікації для штату працівників, які мають відповідати наступним вимогам щодо досвіду за наступними посадами:

Посада

Всього досвіду (в роках)

Виконання аналогічних робіт (у роках)

Керування аналогічними роботами (в роках)

Керівник проекту

10

5

5

Головний Інженер Проекту

10

7

5

Проектний інженер-електрик тягової підстанції

7

5

-

Проектний інженер-електрик контактної мережі громадського електротранспорту

7

5

-

Головний інженер будівельник

10

7

5

Інженер-електрик (тягові та розподільні підстанції)

7

5

-

Інженер-електрик (контактні лінії та розподільні мережі)

7

5

-

Інженер із контролю якості

5

4

-

Експерт із кількісних показників

3

2

-

Інженер з охорони праці та захисту навколишнього середовища

3

2

-

 1. 5.  Технічна інфраструктура Учасник торгів повинен володіти або мати гарантований доступ до (через оренду, лізинг, договір купівлі-продажу, договір згоди на купівлю, наявність виробничого устаткування та виробничих можливостей, виробничого обладнання або інших засобів) наступних ключових елементів обладнання, в повному робочому стані та повинен підтвердити, що на основі відомих зобов'язань вони будуть доступні для використання в запропонованому Контракті.

Крім того, Учасник торгів також може вказати альтернативне обладнання, яке він може запропонувати використати для контракту, разом з поясненням пропозиції.

 

Тип обладнання

Мінімальні характеристики

Необхідна мінімальна кількість

1

Автопідіймач, типу AП-17 (або аналог)

Виліт стріли - 7.5 м.

2

2

Автомобіль аварійний для ремонту контактних мереж, типу АТ-70 (або аналог)

Висота підйому платформи - 6.0 м. Опір ізоляції платформи становить 2 МОм.

4

3

Одноковшовий дизельний екскаватор з причіпними катками на пневмоколісному ходу

Місткість ковша - 0.6 м³

1

4

Одноковшовий дизельний екскаватор з системою підвіски

Місткість ковша 0.25 м³

2

5

Автомобільний кран

Вантажопідйомність - 25 т

1

6

Грейдер

Потужність 120 к.с.

1

Загальні критерії

 1. 6.   Спільні підприємства, консорціуми та асоціації (надалі - «СПКА») повинні відповідати мінімальним кваліфікаційним вимогам:

(a)           Провідний партнер СПКА повинен відповідати щонайменше 60% (шестидесяти відсоткам) всіх вище вказаних кваліфікаційних критеріїв щодо загального досвіду та фінансового стану.

(b)          Інші партнери СПКА повинні відповідати щонайменше 30% (тридцяти відсоткам) всіх вище вказаних кваліфікаційних критеріїв щодо загального досвіду та фінансового стану.

СПКА повинні спільно відповідати всім вказаним вище загальним та спеціальним кваліфікаційним критеріям щодо досвіду, персоналу та виробничих потужностей і фінансового стану, в зв’язку з чим відповідні показники повинні надаватися за кожним партнером для виведення сукупного потенціалу СПКА. Кожен партнер окремо повинен відповідати вимогам щодо аудиту балансу, відповідності і судових розглядів.

 1. Підрядники та постачальники

У тих випадках, коли Учасник пропонує залучити конкретних субпідрядників або постачальників для виконання частини робіт або поставки за Контрактом, сума якого перевищує 10% (десять відсотків) від Ціни Контракту, Учасник тендеру повинен надати інформацію відповідно до форм, зазначених у Томі I.vii Кваліфікаційні вимоги тендера - Форми для кожного запропонованого субпідрядника або постачальника. Учасник тендеру не повинен використовувати рекомендації таких субпідрядників або субпостачальників.

 1. Сервісне обслуговування

Учасник торгів або його місцевий представник  повинен виконати всі зобов’язання, вказані у Тендерній документації щодо технічного обслуговування, гарантійного обслуговування, ремонту та забезпечення запасними частинами, а також технічного обслуговування всього обладнання, включеного у поставку впродовж 3 (трьох) років.

Учасник торгів повинен надати інформацію про те чи є діючі сервісні центри і/або склади в країні Замовника для проведення технічного обслуговування та ремонту обладнання.

Тендерну документацію можна отримати у офісі за вказаною нижче адресою після сплати невідшкодовуваного грошового збору в розмірі 100 (сто) євро або еквіваленту у конвертованій валюті, що сплачується Комунальному Підприємству «Електроавтотранс» за наступними банківськими реквізитами:

 1. Для Учасників торгів з України після сплати вказаної суми в гривнях за міжбанківським курсом на дату здійснення оплати на рахунок:

Одержувач платежу: Комунальне Підприємство «Електроавтотранс»

Розрахунковий рахунок Одержувача: IBAN UA903204780000026001924865300

Банк Одержувача: ПАТ «Укргазбанк»

Код банку (МФО): 320478

 1. Для іноземних Учасників торгів після сплати вказаної суми на рахунок:

Одержувач платежу: Комунальне Підприємство «Електроавтотранс»

Розрахунковий рахунок Одержувача: 26001924865300

Банк Одержувача: ПАТ «Укргазбанк»

SWIFT: UGASUAUK

Адреса банку Одержувача:

Банк-кореспондент:

Deutsche Bank AG, Frankfurt Am Main, Germany,

SWIFT: DEUTDEFF

Кореспондентський рахунок:

100 9470808 00

Учасник торгів повинен вказати призначення платежу «Оплата за отримання тендерної документації за Проектом «Оновлення тролейбусного парку в м. Івано-Франківськ», Контракт «Будівництво нової тягової підстанції (ТПП-15) потужністю 2х1600 кВА та тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар - Північний Бульвар».

Платіж 200 євро включає витрати на підготовку тендерної документації  та послуги зв’язку (включаючи ПДВ та без комісії Банку та інших платежів, які мають бути сплачені Учасником торгів).

Після отримання належних документів сплати невідшкодовуваного грошового збору, тендерна документація має бути надіслана в електронному форматі PDF та MS Word за електронною адресою, вказаною у письмовому запиті, однак у разі втрати документів або доставки із запізненням відповідальність за відшкодування збитків не визнається. У випадку розбіжностей між PDF та Word версіями, PDF версія матиме переважну силу.

Роз’яснювальна зустріч відбудеться 13 січня 2020 року об 11:00 ранку за місцевим часом за вказаною нижче адресою.

Тендерні пропозиції повинні бути доставлені за вказаною нижче адресою не пізніше  31 січня 2020 року об 11:00 ранку за місцевим часом, коли відбудеться їх розкриття у присутності представників Учасників торгів, які побажають бути при цьому присутніми.

Всі тендерні пропозиції (заявки) повинні  бути супроводжувані забезпеченням тендерної пропозиції у розмірі 50 000 (п’ятдесят тисяч) євро або еквівалентної суми в іншій конвертованій валюті або українській гривні, за офіційним курсом Національного Банку України на дату видачі забезпечення тендерної пропозиції, та повинні бути подані за адресою, вказаною нижче, не пізніше дати та часу  31 січня 2020 року об 11:00 ранку за місцевим часом, коли вони будуть розкриті у присутності представників учасників торгів, які бажатимуть бути при цьому присутні..

Для закупівель застосовуються «Порядок та Правила закупівель» Банку (ППЗ, ред. листопад 2017 року), з якими можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/policies-and-rules.html

Журнал реєстрації потенційних учасників тендеру, які придбали тендерну документацію, може бути надано для ознайомлення за вказаною нижче адресою.

Потенційні Учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію, переглянути і придбати тендерну документацію за наступною адресою:

Контактна особа:               Віталій Голутяк – директор комунального підприємства «Електроавтотранс»

Організація-виконавець:   Комунальне підприємство «Електроавтотранс»

Адреса:                                  вул. Тролейбусна, 40, Івано-Франківськ, 76008, Україна

Тел:                                         +38 0342 584568

Факс:                                      +38 0342 584568

Електронна пошта:           dkp1983@ukr.net,

                                                з копією на: , ivaniv.olena03@gmail.comeatifua@gmail.com

 

 

Дата: 12 грудня 2019 року[1] Схожість базується на фізичному обсязі, складності, методах/технологіях або інших характеристиках, відповідно до опису в Томі III, «Вимоги». Загальна кількість контрактів з низькою ціною (менше ніж ціна, вказана у запиті) для того, щоб відповідати загальним вимогам, не буде прийматись.

[2] Суттєве завершення повинно ґрунтуватися на 80% (восьмидесяти відсотках) або більше реалізації контракту

[3] Для контрактів, за якими Учасник торгів був партнером СПКА або Субпідрядником, лише роль та обов’язки Учасника торгів будуть розглянуті для відповідності цій вимозі. У випадку СПКА, сума контрактів, виконаних його партнерами, не буде підсумована для визначення відповідності мінімальним контрактним вимогам. Натомість, кожен контракт, виконаний партнером, що враховано згідно з вимогою, повинен бути на мінімальну суму одного контракту, який необхідно для окремої компанії. У визначенні того чи СПКА відповідає вимогам загальної кількості контрактів, лише кількість контрактів, завершених партнерами, кожна сума рівна або становить більше необхідного мінімального значення, повинна бути підсумована.

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ