25 листопада 2023 року в Україні вшановуватимуть пам’ять жертв голодоморів. Цьогоріч зокрема виповнюється 90 років з часу голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу.
У зв’язку з цим, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради звертається до підприємств, установ і організацій усіх форм власності, об’єднань громадян, мешканців та гостей нашого міста з рекомендацією організувати приспущення (вивішування) Державного Прапора України з траурною стрічкою 25 листопада 2023 року на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, інших об’єктах, а також обмежити проведення у цей день розважальних заходів, використання звукових та світлових реклам в установах, організаціях міста, а також рекомендувати о 16.00 год долучитись до загальноукраїнської хвилини мовчання та запалити свічку на вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу
Розраховуємо на Ваше розуміння та відповідальну громадянську позицію.