Сьогодні відбулося засідання Організаційного комітету з проведення громадського обговорення кандидатури старости в Драгомирчанському старостинському окрузі Івано-Франківської міської територіальної громади.
На засіданні затверджено результати проведеного опитування кандидатури М. Крамар на посаду старости, яку підтримало 309 мешканців, що становить 21 % від кількості виборців.
За підсумками засідання, оргкомітетом ініційовано проведення 26.11.2023 року в Драгомирчанському старостинському окрузі громадських слухань щодо кандидатури М. Крамар на посаду старости цього округу.
Початок громадських слухань о 13.30 год. в Будинку культури, за адресою: с. Драгомирчани, вул. Незалежності,77.
Запрошуємо жителів старостинського округу до активної участі у громадських слуханнях.