16 листопада, на щотижневому засіданні виконкому проголосували за виділення чергових матеріальних допомог.
Виплати до дня народження отримають ще 405 людей віком 70+, а також 47 людей з інвалідністю 1 і 2 групи. Ще надали допомогу для 34 дітей військовослужбовців.
Також проголосували за надання допомоги для 10 бійців, які отримали поранення на війні. Та виділили кошти на оплату житлово-комунальних послуг для 147 військових, які не мають посвідчення УБД і пільг.
Нагадуємо, що для зручності мешканців Івано-Франківської міської територіальної громади стало доступним оформлення послуг щодо призначення державних допомог та допомог з місцевого бюджету членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій з числа АТО/ООС, Захисників і Захисниць України в Центрі надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська (вул. Незалежності, 9) фахівцями Департаменту соціальної політики. Більше за посиланням.
Про те, як оформити допомогу для бійців без посвідчення УБД читайте за посиланням.