В Івано-Франківську наводять лад на тротуарі на вулиці Василіянок поруч із парком військових ветеранів, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Також там є зупинка громадського транспорту та щодня проходить велика кількість людей.
«Зараз робимо тут тротуар, велодоріжку, яку з’єднуємо з вулицею Галицькою. І облагороджуємо територію зупинки. Загальна площа – близько 800 квадратів», - відзначає Ігор Сенчук, перший заступник директора міського Департаменту благоустрою.
«Ми український тил, дуже багато людей приїжджає в Івано-Франківськ, тож місто повинно розвиватися. Сьогодні ми доробляємо роботи, які заплановані були раніше. Стараємось, аби місто мало гарний вигляд і було зручним для мешканців», - каже очільник міста.