13 січня 2017р. у переддень святкування Старого Нового Року у мікрорайоні Каскад за підтримки міського голови Руслана Марцінківа відбулася розважальна програма «Коляда на Каскаді», організована міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.
В мікрорайоні Каскад лунало яскраве пісенне різнобарв’я, у якому переплелися віншування, колядки. Різдвяний вертеп представили вихованці дитячо-юнацьких клубів «Оріон», «Прометей» та «Мрія» (кер. Христина Микицей). Новорічно-різдвяні музичні вітання дарували глядачам вихованка клубу «Оріон» Юлія Михайлюк, учні вокальної школи «Crystal voice» (керівник Ірина Шабан): Анна та Вікторія Лопушанські, Ірина Антоняк.
Міський голова Руслан Марцінків, який завітав на свято,привітав мешканців та дітей з новорічно-різдвяними святами.
Вихованці гуртка «Молодіжний клуб» (кер. Леся Зваричук): Діана Прунько та Марина Стефанів, педагоги-організатори Іванна Федоренко, Христина Микицей, Галина Щербан, Олена Гулька розважали дітей іграми та забавами.
Всі діти, присутні на святі, отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання