Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради повідомляє, що у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування 23.12.2015р. відбувся різдвяно-новорічний літературний презент “Різдво: очікування дива”. Святкова книжкова виставка “Свято наближається” за участю працівників обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Я.Франка.
Завідувач відділу літератури іноземними мовами Войтичук О.А. розповіла людям похилого віку та інвалідам про звичаї і традиції святкування Нового року та Різдва Христового в Україні. Присутні були зворушені музичною в'язанкою пісень у виконанні бібліотекаря відділу абонементу Козак Н.С. Із великим задоволенням слухачі взяли участь у проведенні майстер-класу по виготовленню новорічних прикрас для ялинки.
На закінчення зустрічі бібліотекарі презентували книжкову виставку “Свято наближається” із фонду бібліотеки.
Вечір відбувся за сприяння голови Івано-Франківського відділення ВБО “Турбота про літніх в Україні” Зінько З.І.
В заході взяли участь особи похилого віку та інваліди (35 чол.), яких пригостили чаєм із солодощами.