Про підсумки роботи промисловості м.Івано–Франківська за І квартал 2008р.
9:48 10 Кві 2008 |
Прес-служба |
переглядів
Згідно даних головного управління статистики в Івано-Франківській області, протягом першого кварталу 2008 року промисловими підприємствами міста виготовлено продукції загалом на суму 338,2 млн.грн., досягнуто значного зростання обсягів промислового виробництва, яке становило 118,6% до відповідного періоду минулого року. За березень місяць 2008 року виготовлено продукції на суму 109,5 млн.грн..
Основні результати діяльності сформовано підприємствами переробної промисловості, де найвищого приросту досягнуто у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – у 2,4 раза. Більше, ніж у січні–березні 2007р., випущено масла вершкового, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, майонезу, виробів хлібобулочних, борошна, яловичини і телятини, свіжих (парних) чи охолоджених та морожених, ковбасних виробів, інших продуктів. Разом з тим, зменшено виробництво свинини мороженої, молока обробленого рідкого, продуктів кисломолочних, сирів жирних, маргарину, круп, шоколаду та інших продуктів харчових готових з вмістом какао, а також виробів кондитерських з цукру без вмісту какао.
Збільшення об’ємів виробництва також відбулося в таких галузях: виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування – 202,0%, видавнича діяльність – 117,6%, виробництво готових металевих виробів – 131,4%, виробництво будівельних матеріалів – 127,4% та ін..
Найвищі обсяги виробництва продукції продемонстрували наступні підприємства: ТОВ «Імперево Фудс», ТОВ «Станіславська торгова компанія», ВАТ «М’ясокомбінат», ОДО спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, ДП «Спецзалізобетон», ВАТ «Івано-Франківський арматурний завод».
Підприємствами за січень–березень 2008р. перероблено давальницької сировини на 32,2 млн.грн. де 41,6% склала сировина іноземних замовників. На давальницьких умовах здебільшого вироблялись товари легкої промисловості.
Підприємствами міста забезпечується, в основному, випуск продукції кінцевого споживання. Так, в структурі реалізованої продукції добувної і переробної промисловості за січень–лютий п.р. частка товарів широкого та тривалого використання склала майже 47%, інвестиційної продукції – 24,4%, сировинної продукції – 28,7%.