• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
Меню

Місцеві
новини

Харчування учнів 1-11 класів у загальноосвітніх навчальних закладах міста Івано-Франківська у 2016 році

Організація харчування учнів 1-11 класів у  загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська у 2016 році - основне питання, яке підлягало розгляду на нараді приватних підприємців, котрі надають послуги з організації гарячого харчування у ЗНЗ міста (14.01.2016р.) та  на нараді керівників загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська (15.01.2016р.).

З метою чіткої організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська у 2016 році управлінням освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради видано наказ від 14.01.2016р. № 17 «Про організацію харчування учнів 1-11 класів у  загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська у 2016 році».

Керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 16 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015р. № 911, пунктом 6 Закону України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014р. № 76-VІІІ, пунктом 19 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постановами Кабінету Міністрів України  від 20.08.2014р. № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення», від 22.11.2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 19.06.2002р. № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02.02.2011 року № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», від 14.01.2015р. № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», рішенням Івано-Франківської міської ради від 25.12.2015р. № 52-2 «Про встановлення вартості харчування учнів, які навчаються у 1-11 класах  загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання м. Івано-Франківська», із врахуванням вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель»

 на 2016 рік  встановлено:

-  вартість гарячого харчування (сніданок) у розмірі 11,00 гривень для учнів, які навчаються у 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання з числа:

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- учнів, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» гарантується пільгове харчування;

- дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО;

- вартість гарячого харчування (обід) у розмірі 13,70 гривень для учнів, які навчаються у 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання з числа:

- дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,

- дітей, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», гарантується пільгове харчування;

- дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО.

Згідно з вимогами Закону України «Про здійснення державних закупівель» у загальноосвітніх навчальних закладах, які обслуговуються централізованою бухгалтерією управління освіти і науки, та у загальноосвітніх навчальних закладах, які здійснюють самостійне ведення бухгалтерського обліку гаряче харчування учнів 1-11 класів зазначених категорій здійснюватиметься з часу укладання нової угоди за результатами проведених конкурсних торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів.

До укладання нової угоди за результатами конкурсних торгів на 2016 рік  одноразове (сніданок вартістю 8,00 грн.) гаряче харчування учнів, які навчаються у 1-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, здійснюватиметься для:

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- учнів, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», гарантується пільгове харчування;

- дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО.

Із врахуванням вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015р. № 911 буде організоване безкоштовне гаряче харчування дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у НРЦ та інклюзивних класах ЗНЗ м. Івано-Франківська.  

За рішенням педагогічної ради звільнятимуться від плати за харчування вихованці групи продовженого дня  (у відсотках чисельності групи за списком): 10 – у повному обсязі; 15 – на половину вартості.                           

Для всіх бажаючих учнів 1-11 класів, не включених у перелік категорій дітей, котрі харчуються безкоштовно, буде організоване гаряче харчування за кошти батьків.

Відповідальність за виконання вимог діючих нормативно-правових документів у сфері організації харчування учнів у навчальних закладах покладено персонально  на керівників загальноосвітніх навчальних закладів.   Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська рекомендовано наступне.

1. Забезпечити виконання вимог діючих нормативно-правових документів з питань  організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.  

2. Створити комісії для здійснення контролю за харчуванням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська. (Січень 2016р.).

3. Вести чіткий облік учнів 1-11 класів, яким надається безкоштовне гаряче  харчування.                               

4. Забезпечити наявність безкоштовних вітамінізованих напоїв для дітей з послабленим здоров’ям, організувати вільний доступ учнів до питної води протягом усього часу їх перебування у школі.                          

5. Активізувати роботу щодо залучення інших джерел фінансування, не заборонених законодавством, для оплати харчування учнів.

6. Проводити  аналіз ефективності використання бюджетних коштів для організації гарячого харчування учнів.          

7. Забезпечити виконання посадових обов’язків працівниками, які відповідають за організацію харчування у загальноосвітньому навчальному закладі.                                                 

8. Контролювати дотримання примірного двотижневого меню,  асортимент буфетної продукції, затвердженого Івано-Франківським міськрайонним управлінням Держсанепідслужби в Івано-Франківській області, виконання норм харчування.          

9. Не допускати прийом продуктів харчування, буфетної продукції до загальноосвітнього навчального закладу без супровідних документів, які засвідчують їхнє походження та якість.                               

10. Своєчасно інформувати управління освіти і науки про випадки, які пов’язані з недоліками в організації харчування дітей.   

11. Проводити роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків щодо важливості й необхідності гарячого харчування учнів у школі.

12. Довести наказ до відома усіх учасників навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу. (До 20.01.2016р.).

Актуально

До уваги іванофранківців!
Опубліковано: 27 Тра 2016 14:50
Управління інвестиційної політики запрошує взяти участь в опитуванні на тему якості життя та громадських послуг, які надаються у місті
Опубліковано: 23 Тра 2016 16:38
КП «Івано-Франківськводоекотехпром» доводить до відома споживачів інформацію про намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення
Опубліковано: 20 Тра 2016 12:06
ОГОЛОШЕННЯ для власників тимчасових споруд (гаражів)
Опубліковано: 18 Тра 2016 16:25
УВАГА! ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОСИТЬ ОБМЕЖИТИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗВАЖАЛЬНИХ ЗАХОДІВ 15 ТРАВНЯ 2016 РОКУ
Опубліковано: 13 Тра 2016 12:40
Програма святкування 354 річниці м.Івано-Франківськ
Опубліковано: 05 Тра 2016 16:21
До уваги мешканців! Перекриття центральної частини міста
Опубліковано: 29 Кві 2016 12:07
Розпорядок Богослужінь на час Великодніх свят у храмах м.Івано-Франківська
Опубліковано: 25 Кві 2016 16:33
Міський голова висловлює співчуття родині загиблого в зоні АТО Андрія Бистрова
Опубліковано: 21 Кві 2016 11:35
Управління інвестиційної політики інформує про проведення другого конкурсу “Міські Ґранти” від платформи “Тепле місто”
Опубліковано: 18 Кві 2016 14:51
До уваги мешканців!
Опубліковано: 15 Кві 2016 15:03
Руслан Марцінків у прямому ефірі радіо "Вежа 107FM"
Опубліковано: 15 Кві 2016 9:42

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ