• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Місцеві
новини

Гуртки Міського центру дитячої та юнацької творчості в канікулярний період працюватимуть з 01.06. по 31.08.2011 р.

      Організовано роботу літнього профільного мистецького об’єднання „Промінь” на канікулярний період з 1червня по 31серпня в МЦДЮТ з такими творчими групами:
      – образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва (відповідальна методист Е.Рішко);
      – хореографічного мистецтва (відповідальна методист В.Гривнак);
      – музичного напряму та художнього слова (відповідальні завідувачі М.Заруцька, Н.Аксьонова).
      Призначено:
      - начальником літнього профільного мистецького об’єднання „Промінь”– Новицьку О.С., завідувача органіаційно-масовим відділом;
      - заступником начальника – Вовкунець М.В., кер. гуртка драматичного мистецтва.
      Сплановано роботу мистецького об’єднання на канікулярний період з 1червня по 31серпня, а саме:
      - складено розклад занять керівників гуртків на канікулярний період з перебуванням в профільному мистецькому об’єднанні „Промінь” (з 01.06. по 24.06.2011р.) за всіма напрямами роботи;
      - сформовано списки дітей, що перебуватимуть в профільному мистецькому об’єднанні „Промінь” (дод.1);
      - оформлено необхідні документаційні матеріали для розміщення їх на інформаційному стенді;
      - підготовлено тематично-розважальні сценарні програми для учасників літнього відпочинкового мистецького об’єднання;
      Проведення заходів загальноміського проекту ”Сонячна майстерня літа” для учасників пришкільних відпочинкових таборів в червні 2011р. :
      на базі МЦДЮТ:
      - заняття творчих майстер-класів з хореографії (керівники гуртків хореографічного напрямку) (дод. 2) (методист В.Гривнак))
      - заняття творчих майстер-класів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва ”Сонячна майстерня літа” (керівники гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва) (дод. 2) (методист Е.Рішко))
      на базі культурно-мистецького центру ”Є” :
      - загальноміську акцію «Молодь за здоровий спосіб життя» (дод. 2) (методист М.Гриновецька)
      Творча група образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва з 15.06.2011р. організовує виставку-конкурс малюнків та виробів з декоративно-ужиткового мистецтва на тему «Моє літо»;
      Організація оздоровлення :
      у виїзних літніх таборах:
      – с.Вістова Калуського р-ну, дитячий табір ПЗОВ ”Лімниця” (І-зміна) призери мистецьких конкурсів – вихованців Студії ОМ відділення «Школа мистецтв» (з 06.06.11р. по 23.06.10р., в кількості - 2 особи);
      - м. Севастополь, дитячий оздоровчий табір «Омега», представники міського учнівського самоврядування (з 06.08.11р. по 16.08.11р., кількості – 20 осіб);
      у виїзних міжнародних мистецьких фестивалях - конкурсах:
      – м. Таллінн (Естонія) - Міжнародний фестиваль «Квіти України – 2011» (з 01.06.11р. по 09.06.11р.), в кількості – 13 осіб;
      – м. Кранево (Болгарія) - Міжнародний фестиваль «Слов’янський вінок» (з 07.06.2011р. по 19.06.2011р.), в кількості - 14 осіб;
      – м. Бродніца (Польща) - Міжнародний фестиваль «Ярмарок з королівною Анною» представники міського Євроклубу, керівники гуртків ДУМ (з 21.07.2011р. по 26.08.2011р.), в кількості - 7 осіб;
      - м. Київ – «Дитяче Євробачення» - УЧАСНИКИ зааест «Медитація» ( 5 дітей ), як танцювальний супровід у виконавиці переможця відбіркового туру в м. Івано-Франківськ – Квочак Марти ( з 10.06 по11.06 2011р.).
      Графік
      проведення майстер-класів загальноміського проекту ”Сонячна майстерня літа” з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва керівниками гуртків міського Центру дитячої та юнацької творчості

Дата

Час

Керівник

Необхідні матеріали

Місце проведення

Школа, клас

2 червня

2011р.

(четвер)

1030-1130

1130-1230

Перекліта

Іванна Іванівна

Ліпка «Вітаємо літечко»

ЗШЛ №23

каб..№ 022

ЗШЛ №23

( 2 - А, Б,

В, Г кл.)

1030-1130

1130-1230

Яновська

Галина Василівна

Бедрус

Світлана Василівна

Аплікація «Дерево життя»

ЗШЛ №23

каб..№125

ЗШЛ №23

( 4 - А, Б,

В, Г кл.)

3 червня

2011р.

(п’ятниця)

1030-1230

Шаблій

Надія Євгеніївна

Вишивка стрічками

МЦДЮТ каб..№ 12

ЗШ №25

1230-1430

Онуфрейчук

Марія Степанівна

Шекета

Ірина Миронівна

Стрічки: червоні, жовті, рожеві , зелені, стрічки шириною, жовти, червоний, білий, швейні нитки різних кольорів, голки

ЗШ №22

ЗШ №22

( 1-2 кл.)

1100- 1300

Мельничук

Наталія Микитівна Пасірська

Лілія Богданівна

Кольоровий папір двосторонній, клей ПВА, клей сухий, ножиці, лінійку, простий олівець, пензлик для клею, вологі серветки для рук.

МЦДЮТ каб..№5

ЗШ №5

6 червня

2011р.

(понеділок)

1030-1130

1130-1230

Яновська

Галина Василівна

Бедрус

Світлана Василівна

Аплікація « Красне літечко»

ЗШЛ №23

каб..№125

ЗШЛ №23

( 2 - А, Б,

В, Г кл.)

1030-1130

1130-1230

Серебріян

Оксана Олегівна

Олексів

Надія Зіновіївна

Ліпка. Пластилін, дощечки для пластиліну, вологі серветки для рук.

МЦДЮТ каб..№19,20

ЗШ №3

( 1-4 кл.)

1330- 1500

Мельничук

Наталія Микитівна Пасірська

Лілія Богданівна

Кольоровий папір двосторонній, клей ПВА, клей сухий, ножиці, лінійку, простий олівець, пензлик для клею, вологі серветки для рук.

МЦДЮТ каб..№5

ЗШ №3

( 1-4 кл.)

7 червня

2011р.

(вівторок)

1100-1230

Петренко

Світлана Василівна Франчук

Галина Ярославівна

Бісер великий зеленого, білого, рожевого кольору, рамка 40*50см.

МЦДЮТ каб..№ 5,

Католицька ЗШ

1030-1230

Мельничук

Наталія Микитівна

Шекета

Ірина Миронівна

Кольоровий папір двосторонній, клей ПВА, клей сухий, ножиці, лінійку, простий олівець, пензлик для клею, вологі серветки для рук.

МЦДЮТ каб..№5

ЗШ №26

( 1-2 кл.)

1030-1130

1130-1230

Перекліта

Іванна Іванівна

Ліпка «Веселе літо»

ЗШЛ №23

каб..№022

ЗШЛ №23

( 1 -А, Б,

В, Г кл.)

1030-1130

1130-1230

Яновська

Галина Василівна

Бедрус

Світлана Василівна

Аплікація « Ми діти твої, Україно.»

ЗШЛ №23

каб..№125

ЗШЛ №23

( 3 -А, Б,

В, Г кл.)

7 червня

2011р.

(середа)

1030-1200

Шаблій

Надія Євгеніївна

Вишивка стрічками

ЗШ № 17

1 – 4 кл. ЗШ № 17

9 червня

2011р. (четвер)

1230-1430

Онуфрейчук

Марія Степанівна

Стрічки: червоні, жовті, рожеві , зелені, стрічки шириною, жовти, червоний, білий, швейні нитки різних кольорів, голки

ЗШ №22

ЗШ №22

( 3-4 кл.)

1030-1200

Головань

Марія Дмитрівна

Рішко

Еріка Федорівна

По два пакетики бісеру зеленого кольору (великого), по два пакетики бісеру будь-якого кольору (великого), 1 пакетик (10 гр.) бісеру, нитки тілесного кольору, голки для бісеру (1 упаковка)

МЦДЮТ

ЗШ №13

(4-5 кл.)

Графік проведення майстер-класів з хореографічного мистецтва керівниками гуртків міського Центру дитячої та юнацької творчості

Дата

Час

Керівник

Учасники профільних таборів (школа)

Необхідні матеріали

Вікова група

01.06.

10.00

Івашковець М.І

Харебіна Л.В.

ЗШ № 3

Змінне взуття (чешки),

зручний спортивний одяг

02.06.

10.00

Івашковець М.І.

Харебіна Л.В.

Гімназія №2

03.06.

10.00

Гедзик Т.І.

Гімназія №2

06.06.

10.00

Гедзик Т.І.

ЗШ № 3

06.06

10.30

Озимінська Е.Ю.

Хохрякова М.І.

ШС №6

07.06.

10.00

Івашковець М.І

Харебіна Л.В.

ЗШ № 3

08.06.

10.00

Озимінська Е.Ю.

Хохрякова М.І.

ЗШ № 3

10.06.

10.00

Івашковець М.І

Харебіна Л.В.

ЗШ № 3

Графік проведення заходів в рамках акції «Молодь за здоровий спосіб життя»

Дата

Час

Керівник.

місце проведення

Учасники профільних таборів

Вікова група

1 червня

2011р.

1000-1500

Гриновецька Мар'яна Павлівна

КМЦ « Є », 4 поверх

СШ №5

ПМЛ

10 класи

2 червня

2011р.

1000-1500

ЗШ №2, 16, 10

Крихівецька ЗШ

3 червня

2011р.

1000-1500

СШ №11, ЗШ №13, ЗШ №22

6 червня

2011р.

1000-1500

ЗШ №12

Угорницька ЗШ, ЗШЛ №23

7 червня

2011р.

1000-1500

ЗШ №15,

УГ №1, Г №2, Г №3

8 червня

2011р.

1000-1500

СШ №1, ЗШ №18

9 червня

2011р.

1000-1500

ЗШ №19, 6, 4

Микитинецька ЗШ

10 червня

2011р.

1000-1500

ЗШ №21, 10, 13, 6, 23

Г.№3, СШ №1, ПМЛ,

14 червня

2011р.

1000-1500

ЗШ №3, 17, 24

Опитування

Чим, на вашу думку, є Приз Європи (нагорода ПАРЄ) для Івано-Франківська?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ