• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Бібліотечна
система

Івано-Франківська міська централізована бібліотечна система є культурно-просвітницькою та інформаційною установою, завданням якої є бібліотечно-інформаційне обслуговування населення, що проживає на території Івано-Франківської міської ТГ. Бібліотечна система об’єднує міську центральну бібліотеку, центральну дитячу бібліотеку, бібліотеку-філію №1 по роботі з дітьми та 27 бібліотек-філій. Сайт бібліотечної системи – https://www.mcbs.if.ua/

Бібліотеки міста здійснюють активну популяризацію літератури, використовуючи при цьому інноваційні форми і методи. Належна увага приділяється індивідуальній роботі з користувачами шляхом вивчення їх читацьких уподобань та запитів, зокрема, читачів з особливими потребами.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. К. Данила, 16.

тел. 78-53-82

 

Абонемент ЦБ є одним з основних підрозділів відділу обслуговування ЦБ. Популяризація книжкового фонду здійснюється через організацію різноманітних виставок, тематичних полиць, а також камерних форм масової роботи. Абонемент ЦБ обслуговує як центральну частину міста, так і користувачів з інших районів.

На сьогоднішній день наш читач є перебірливим у пошуках джерел інформації маючи свій комп’ютер і Інтернет та інші засоби інформації, не кожен користувач звертається до бібліотеки.

В проведенні масових заходів абонемент ЦБ тісно співпрацює з Центром культури і мистецтв, соціальною службою у справах сім’ї та молоді, ЗОШ № 1,4,7, школою – ліцеєм № 23, громадськими об’єднаннями, зокрема з міським осередком «Союзу українок». Налагоджена партнерська співпраця з установами та інституціями міста.

В січні 2014 року відбулося відкриття абонементу ЦБ після капітального ремонту за фінансової підтримки міської влади. У 2017 році відділ обслуговування центральної міської бібліотеки зайняв перше місце в обласному конкурсі «Краща бібліотека року».

Абонемент успішно трансформувався на презентаційний простір для багатьох митців.  Творчі люди з молодіжного літературного об’єднання  «Арт-Актив» стали ініціаторами довгострокового проекту «Бібліотечник», яскравого явища на культурній мапі Івано-Франківська.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. К. Данила, 16.

тел. 53-45-03

 

Краєзнавчий відділ центральної бібліотеки створений у 1999 році як структурний підрозділ ЦБ. Партнерами краєзнавчого відділу є Центр культури і мистецтв, історико-меморіальний музей ім. О. Довбуша, музей визвольних змагань, ЗОШ №4, Приватна католицька школа ім. св. Василія Великого, храм Царя Христа ЧСВВ.

Краєзнавчий відділ веде цікаву і змістовну масову роботу. Кожного року традиційно проводиться два загальносистемні Дні краєзнавства, організовуються виставки на різноманітну тематику, що висвітлюють різні сторони з життя нашого краю, проводяться історичні повідомлення, години народознавства, історичні мандрівки, зустрічі з цікавими людьми, відомими краєзнавцями нашого краю.

27 серпня 2016 року в краєзнавчому відділі ЦБ відкрито кімнату-музей Івана Франка з нагоди 160-річчя від дня народження поета. Родзинкою роботи кімнати-музею є проведення  екскурсій для мешканців та гостей міста. При краєзнавчому відділі започаткований клуб краєзнавців Івана Франка.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Мазепи, 3.

тел. 53-07-29

 

Читальний зал центральної міської бібліотеки обслуговує різні категорії читачів: робітників, службовців, пенсіонерів, студентів, учнів шкіл і училищ, ліцеїв, гімназій.

Бібліотека отримує 30 найменувань періодичних видань. В читальному залі є постійно діючі книжкові виставки з історії нашої держави, економіки, права, мовознавства, екології. Активно проводяться масові заходи.

При читальному залі активно діє Центр правової інформації, основним завданням якого є збір інформації про діяльність органів місцевої влади та її прозорість. Працівники читального залу співпрацюють з військовими частинами міста, Центром культури і мистецтв, ЗОШ № 4, жіночою організацією «Союз Українок». В читальному залі працює клуб за інтересами на правничу тематику «Діалог». Читачів читального залу обслуговує шість бібліотекарів і один провідний бібліограф. Одночасно читальний зал може прийняти і обслужити 72 читачів. Приміщення читального залу просторе і світле.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Пилипа Орлика, 5.

тел. 53-03-38

 

Відділ АБІС був створений 1 грудня 2014 р. у бібліотечній системі нашого міста. До нього ввійшли четверо молодих працівників бібліотек, завданнями яких є створення нових послуг в ІТ-площині, розробка нових маркетингових рішень, реклама та популяризація бібліотек, а також створення їхнього якісно нового іміджу.

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю постійно працює над вдосконаленням послуг, які надаються. Додатково працює над новими, ще вигіднішими та актуальнішими пропозиціями для наших користувачів, щоб зробити їхні враження від роботи в сучасній бібліотеці незабутніми.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Пилипа Орлика, 5.

тел. 53-03-38

 

Центральна дитяча бібліотека є своєрідною культурно-освітньою, виховною інформаційною установою, у ній навчають бібліотечно-бібліографічної грамотності дітей та організаторів дитячого читання, вона організовує дозвілля дітей мікрорайону міста. Юні читачі бібліотеки мають можливість користуватися систематичним каталогом, систематичною картотекою статей, різними тематичними картотеками.

У відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів діє абонемент і читальний зал. До послуг маленьких читачів книжки, журнали та газети, які розміщені на невеличких стелажах. Улюбленим куточком для маленьких читачів є читальний зал.

Відділ обслуговування учнів 5-9 класів має абонемент і читальний зал. Він пропонує своїм читачам:

- літературу на всі смаки: історичну, природничу, поезію, прозу та за шкільною програмою;

- літературу пригодницького та фантастичного жанрів.

Читальний зал запрошує дітей до самостійного читання та на цікаві масові заходи. Великий вибір періодичних видань довідково-інформаційного матеріалу допомагає дітям збагатити свої знання, знайти відповіді на конкретні запитання. Полюбити природу, навчитися берегти навколишній світ і Україну допоможе еколого-природничий клуб «Барвінок». Зустрічі з цікавими людьми збагачують дітей духовно, виховують добрими людьми.

Власний сайт  http://www.bibliokid.if.ua/ переможець Всеукраїнського конкурсу інтернет-сайтів 2012. Сайт містить оповідання та вірші для дітей, загадки, різноманітні пізнавальні статті для дітей про Україну, що стануть корисними при підготовці до шкільних ранків, тематичних вечорів та й просто для загального розвитку дитини.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. С.Бандери, 8.

тел. 53-25-97

 

Бібліотека-філія №1 по роботі з дітьми обслуговує центральну частину міста: ЗОШ №4, школа-ліцей №23, дитячий садок «Джерельце». Обслуговування читачів побудоване на змістовній і цікавій, індивідуальній і масовій роботі. Особлива увага при обслуговуванні звертається на обдарованих дітей, дітей без батьківської опіки та дітей з фізичними вадами. При бібліотеці діє клуб за інтересами «Паросток» та гурток «Бібліотечний кінозал».

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Г.Мазепи, 11а.

тел. 53-90-43

 

Бібліотека-філія № 1 функціонує в мікрорайоні Позитрон. В бібліотеці прекрасний читальний зал, зі смаком оформлені книжкові виставки подобаються відвідувачам. Тут можуть працювати з книгою одночасно всі категорії читачів (60 посадових місць). На абонементі дошкільнята і учні 1-9 класів діти можуть вибрати цікаву книжку. В дитячому відділі діє гурток «Умілі руки» (витинанки, орігамі, саморобки з паперу та ін.). Діє літературний клуб за інтересами «Ліра», засідання якого присвячені відзначенню ювілеїв письменників, поетів, визначних людей нашого краю.

Особливий наголос на популяризацію літератури з питань національного та духовного відродження, краєзнавства, екологічного виховання, представлення Івано-Франківщини як привабливої туристичної зони, її перспективи, здорового способу життя та боротьби з шкідливими звичками.

Бібліотека тісно співпрацює зі своїми партнерами – Міським Народним домом, бібліотекою-філією №6, бібліотекою коледжу електронних приладів, ЗОШ №10 та № 25.  В рамках проєкту «Місто – селу» бібліотека-філія №1 співпрацює з бібліотекою-філією №10 с. Вовчинець, в якому передбачено ряд масових заходів та довідково-бібліографічних консультацій по роботі з фондом.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Вовчинецька, 206.

тел. 56-78-77

 

Бібліотека-філія №2 обслуговує мікрорайон вул. Карпатська. В бібліотеці діє клуб за інтересами «Муза», засідання якого присвячені ювілейним датам.

Партнерами бібліотеки є Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та ЗШ № 17. Систематично проводиться цикл заходів з профорієнтації.  Також при бібліотеці діє гурток «Створи красу своїми руками» (в’язання, вишивання, бісероплетіння).

В 2011 році бібліотека взяла участь в проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ» в рамках програми «Бібліоміст».

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Карпатська, 14.

тел. 78-53-97

 

Бібліотека-філія №3 функціонує в районі вул. Г. Хоткевича. У бібліотеці працюють такі відділи обслуговування:

- абонемент і читальний зал для дошкільнят і учнів 1-9 класів;

- абонемент і читальний зал для юнацтва і дорослих.

Любителі живої природи можуть ознайомитись з 40 видами кімнатних рослин, помилуватися квітами кактуса, евпаторіума голубого, китайської троянди та інших рослин, що прикрашають просторі зали бібліотеки. А книги з розділу квітникарства доповнять знання читачів. Бажаючих знайти друзів, поспілкуватися, весело і корисно провести час згуртовує юнацький клуб за інтересами «Свічадо». В дитячому відділі бібліотеки діє творча майстерня «С.А.М.» (власне аматорське мистецтво, виготовлення виробів з паперу та природного матеріалу).

Бібліотека тісно співпрацює з навчально-реабілітаційним центром в рамках проведення дозвілля дітей-інвалідів, залучення їх до участі в масових заходах.

Працівники бібліотеки активно популяризують свою діяльність через інформаційні зони, рекламу, оголошення. Кожного року проводять соціологічні дослідження  «Краща книга року», експрес-опитування «Сучасний користувач і сучасний бібліотекар. Які вони?»

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Г.Хоткевича, 52а.

тел. 78-15-70

 

Бібліотека-філія №4 обслуговує мікрорайон вул. Коновальця, Петлюри, С.Бандери, Національної Гвардії та район Європейської площі. Основна категорія читачів – юнацтво, оскільки в даному мікрорайоні знаходиться Івано-франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму, Івано-франківський державний коледж технології та бізнесу, фізико-технічний ліцей, ЗОШ №12 та №21. В масовій роботі переважають малі форми (бліц-інтерв’ю, година патріотичного виховання, прес-досьє, день краєзнавства).

Бібліотека-філія №4 працює над залученням до читання інвалідів, одиноких людей похилого віку, ветеранів ОУН-УПА шляхом відвідувань їх надому, запрошує до участі в масових заходах, знайомства з новими надходженнями через телефонні повідомлення.

При бібліотеці діє гурток «Недільна дивоказка».

Бібліотекарі співпрацюють з Центром патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери, який знаходиться в даному мікрорайоні.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Коновальця, 132а.

тел. 78-92-92

 

Бібліотека-філія № 5 розпочала свою роботу в серпні 1999 року в мікрорайоні Пасічна. В бібліотеці працюють два відділи: абонемент і читальний зал. Наповнений фонд новою пізнавальною та художньою літературою. Добре підібрані матеріали по мистецтву. В читальному залі можна переглянути різноманітну цікаву періодику.

Основна категорія, яку обслуговує бібліотека – діти, дошкільнята, юнацтво. Це дитячий садок №34, 36, ЗШ №18,24, ВПТУ №13. Користувачами бібліотеки є працівники тролейбусного депо, обласного центру туризму і краєзнавства, а також жителі мікрорайону.

Особлива увага акцентується на сімейному читанні. Затишне приміщення, уважне ставлення працівників бібліотеки до користувачів, доброзичливе відношення та бажання допомогти кожному відвідувачу знайти потрібний матеріал для навчання або книжку для душі.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Галицька, 100.

тел. 58-10-29

 

Бібліотека-філія №6 обслуговує мікрорайон вул. Вовчинецької, Софіївки, Івасюка та мікрорайон «Каскад». Бібліотека тісно співпрацює з Міським Народним домом, ЗОШ №10, 19 і 20  та дитячо-юнацьким клубом «Прометей». Бібліотека проводить активну популяризацію літератури по основних напрямках: сприяння національному і духовному відродженню, краєзнавству, екологічному вихованню, по профорієнтації дітей та юнацтва, розвитку творчих здібностей та підвищенню естетичної культури.

На абонементі виділені групи – діти з неповних сімей, керівники дитячого читання, творчі діти, юнацтво, безробітні, студенти, любителі різних жанрів, з якими ведеться постійна робота.

Масова популяризація літератури ведеться у співпраці з Міським Народним домом. Це підбір матеріалів і складання сценаріїв, організація виїзних книжкових виставок, тематичних переглядів під час проведення масових заходів до державних свят, вшанування визначних людей краю, святкувань ювілеїв митців  Івано-Франківщини.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Вовчинецька, 188.

тел. 56-18-15

 

Бібліотека-філія №7 обслуговує мікрорайон вул. Дністровської та Василіянок. Бібліотека брала участь у проєкті «Презентація бібліотеки. Нова модель сучасної бібліотеки», де представили бібліотеку як інформаційний та соціокультурний центр свого мікрорайону. Сьогодні вона має достатньо партнерів для організації і проведення плідної роботи – популяризує літературу з різних напрямків, використовує цікаві форми , зокрема, популяризує цікавих людей через організацію творчих портретів – Мирослава Дочинця, закарпатського письменника і поета, Галини Турелик, члена Спілки письменників України, Ольги Слоньовської, професора Прикарпатського університету. Крім цього проводяться літературні подорожі, історичні години, ведеться плідна інформаційна робота..

Цікава сторінка в діяльності бібліотеки – клуб за інтересами «Срібні передзвони», який створений на базі ЗОШ № 13, 17 та гурток «Радість спілкування», де відбуваються зустрічі  з творчими  особистостями.

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Дністровська, 22.

тел. 53-24-73

 

Бібліотека-філія №8 обслуговує мікрорайон Опришівці, ЗОШ №6, приватні підприємства по виготовленню меблів, мешканців району аеропорту. Цікавість до бібліотеки проявляє настоятель церкви Церкви Святої великомучениці Параскевії УГКЦ о. Іван Репела, який неодноразово дарував бібліотеці книги духовного  змісту. Тісна співпраця бібліотеки зі школою.

Учні є домінуючою  категорією користувачів, з якими і для яких проводяться масові заходи,  зокрема до Днів пам’яті Героїв Крут: година історичної  пам’яті «Вічна вам пам’ять, вічна вам слава», до свята рідної мови «Українську рідну мову в дар дали  мені батьки», екскурс в історію «Свята Покрова ангелів заслала, що носить ім’я – воїнів УПА»; факт-інформина «ЗУНР: крізь призму часу»;  героїко-патріотична година «Щоб нація могла жити, мусять найкращі  сини її боронити».

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. Отця Блавацького, 1

Тел.75-90-63

 

Бібліотека-філія №9 обслуговує мешканців села Крихівці, активно співпрацює з Народним домом, ліцеєм та громадськими організаціями села.

При бібліотеці діє гурток «Умілі руки: Домовичок», де дітки мають можливість створювати вироби з паперу, природного матеріалу, ляльки-мотанки.

Бібліотека бере  активну участь у проведенні масових заходів до Дня Незалежності України, Дня села, вшанування героїв-земляків, релігійних свят.

Місцезнаходження: с. Крихівці, вул. площа Двір, 1.

Тел. 75-30-03 (сільська рада)

 

Бібліотека-філія №10 обслуговує мешканців села Вовчинець. Бібліотека  співпрацює з громадськими організаціями, церковним комітетом, хором Союзу українок, сільською радою, бібліотекою школи. Бібліотека знаходиться в приміщенні  новозбудованого Народного дому та бере активну участь у загальносільських святах до Дня Незалежності, Дня Героїв, річниці УПА, Шевченківських днях.

Бібліотекарі завжди підготують фахову групову інформацію за запитами для вчителів-предметників, сільських спеціалістів – лікарів, економістів, землевпорядників, працівників сільської ради., використовуючи при цьому  матеріали центру правової інформації, нову літературу, яка надходить з центральної бібліотеки.

Місцезнаходження: с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 35.

 

Бібліотека-філія №11 у 2011р. перейшла в нове приміщення адміністративного будинку села Угорники. Обслуговує жителів села та учнів Угорницького ліцею. Бібліотека свою роботу планує і проводить в тісній співпраці з Народним домом та бібліотекою ліцею. Постійними користувачами є представники громадських організацій, сільської ради та сільські спеціалісти.

З метою широкої популяризації літератури проводяться огляди нових надходжень, складаються списки рекомендованої літератури, організовуються книжкові виставки «Щойно з друку».

Місцезнаходження: с. Угорники, вул. Просвіти, 4.

Тел. 55-42-43 (сільська рада).

 

Бібліотека-філія №12 обслуговує жителів с. Микитинці, охоплюючи школярів, юнацтво, молодь та пенсіонерів.

З метою залучення користувачів бібліотека тісно співпрацює з ліцеєм, Народним домом, Союзом українок, виконкомом сільської ради.

Провідні фахівці села та школярі є частими абонентами бібліотеки та знаходять потрібну інформацію про літературу, яка стосується їхнього роду діяльності.

Разом з Народним домом проводяться цікаві масові заходи – свято ремесел, концерти-звіти хору «Первоцвіт», День села, презентація визначних і цікавих людей – жителів села Микитинці, зокрема місцевої поетеси п. Тетяни Сливінської, сім’ї священника о. Миколи, які вишивають ікони для місцевого храму. Бібліотекар долучається до організації цих свят, популяризуючи літературу на відповідну тематику.

Місцезнаходження: с. Микитинці, вул. Грицишина, 10.

Тел. 55-44-52 (сільська рада).

 

Бібліотека-філія №13 обслуговує мешканців села Хриплин та знаходиться в новому приміщенні адміністративного будинку.

Свою роботу бібліотека спрямовує на задоволення запитів користувачів, серед яких діти, юнацтво, дорослі, пенсіонери. Звертається увага на користувачів з особливими потребами, для них відбувається збір замовлень і доставка літератури.

Тісна співпраця з Народним домом, гімназією, сільською радою, осередком Союзу українок сприяє проведенню цікавих, змістовних, колоритних масових заходів. Сільською радою регулярно виділяються кошти на придбання книг для бібліотеки.

Матеріалами з періодичних видань поповнюється і оновлюється центр правової інформації. Нові надходження літератури постійно демонструються на книжкових виставках та полицях.

В рамках бібліотечного проекту «Місто – селу» партнером бібліотеки-філії №13 є абонемент ЦБ.

Місцезнаходження: с. Хриплин, вул. Берегова, 4а.

Тел. 58-72-72

 

Бібліотека-філія №14 обслуговує район вул. Довженка, вул. Сухомлинського, вул. Г. Мазепи. Партнерами бібліотеки є ЗОШ№2, школа-інтернат №1, ВПУ №13.

Відповідно ведеться робота з дітьми, юнацтвом. Ведеться індивідуальна робота з цими категоріями: творча молодь, обдаровані діти, діти-сироти, безробітні, користувачі з особливим потребами. Наочна популяризація здійснюється за допомогою книжкових виставок, тематичних  полиць, відкритих переглядів літератури.

При бібліотеці діє гурток «Дитячий кінозал» (хоровод мультфільмів «Зі сторінок книжок – на голубі екрани»).

Місцезнаходження: м. Івано-Франківськ вул. О.Довженка, 12

тел.75-31-01

 

Бібліотека-філія №15 обслуговує користувачів села Підлужжя. Бібліотека співпрацює з Будинком культури, Підлузькою гімназією, старостинським округом та громадськими організаціями села. Бере активну участь у громадському житті села: проведенні загальносільських свят, відзначенні ювілейних та пам'ятних дат, державних та релігійних свят.

Місцезнаходження: с. Підлужжя, вул. Шевченка, 37.

 

Бібліотека-філія №16 обслуговує користувачів с. Черніїв.  Бібліотека  співпрацює з будинком культури, Черніївським ліцеєм та з громадськими організаціями села. Бере активну участь у проведенні загальносільських свят: державних та релігійних, дні села, вшануванні героїв-односельчан та інші свята.

Місцезнаходження: с. Черніїв, вул. Злуки, 1.

Тел. 61-4-30 (сільська рада).

 

Бібліотека-філія №17 обслуговує користувачів с. Березівка. Тісна співпраця з будинком культури, гімназією, храмом Різдва Пресвятої Богородиці, з громадськими організаціями села сприяє проведенню цікавих та змістовних масових заходів. Також бібліотека здійснює краєзнавчу роботу, пов’язану зі збиранням інформації про видатних земляків, економіку і культуру свого краю.

Місцезнаходження: с. Березівка, вул. Шевченка, 30.   

 

Бібліотека-філія №18 обслуговує користувачів села Колодіївка. Бібліотека співпрацює з будинком культури, Колодіївським ліцеєм та музеєм села. Бере активну участь в проведенні загальносільських свят: день села, День Незалежності, релігійних свят.

Місцезнаходження: с. Колодіївка, вул. Чорновола, 1.

 

Бібліотека-філія №19 обслуговує користувачів села Підпечери. Бібліотека співпрацює з будинком культури, Підпечерівським ліцеєм та КЗДО «Колосок» (ясла-садок). Бере активну участь у проведенні загальносільських свят.

Місцезнаходження: с. Підпечери, вул. Січових Стрільців, 2.

Тел. 2-40-95 (сільська рада)

 

Бібліотека-філія №20 обслуговує користувачів села Добровляни. Бібліотека активно співпрацює з громадою села та бере активну участь у проведенні загальносільських свят: до дня народження Т. Г. Шевченка, Дня незалежності, УПА, релігійних свят.

Місцезнаходження: с. Добровляни, вул. Шевченка, 26.

 

Бібліотека-філія №21 обслуговує користувачів села Чукалівка. Бібліотека співпрацює з органами місцевої влади, з Будинком культури та Чукалівською ЗОШ І ступеня. Бере активну участь в громадському житті села: проведенні загальносільських свят.

Місцезнаходження: с. Чукалівка, вул.Клубна 1/А

Завідувачка: Шібель Марія Василівна

 

Бібліотека-філія №22 обслуговує користувачів села Тисменичани. Спільно працює з Тисменичанською ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тисменичанською ДМШ, катехитичною школою, Будинком культури, громадськими організаціями села. Бере активну участь у заходах, подіях, акціях, проєктах, які відбуваються або проходять на території села чи поза його межами. Проводить роботу по збору краєзнавчих матеріалів історії та традицій села.

Місцезнаходження: с. Тисменичани, вул. М. Грушевського, 54.

Завідувачка: Кушнірчук Галина Дмитрівна

 

Бібліотека-філія №23  обслуговує користувачів села Братківці. У тісній співпраці з Будинком культури, Братковецьким ліцеєм, громадськими організаціями. Бере активну участь у проведенні цікавих та змістовних масових заходів, веде краєзнавчу роботу: збирає фольклор та вивчає творчу спадщину письменника-земляка Романа Федоріва.

Місцезнаходження: с. Братківці, вул. Шевченка, 66.

Завідувач: Лучак Оксана Валеріївна.

 

Бібліотека-філія №24 обслуговує користувачів села Драгомирчани. Бібліотека тісно співпрацює з Будинком культури, Драгомирчанською гімназією, з громадською організацією села «Добробут» та забезпечує обслуговування поза межами бібліотеки літніх людей. Бере активну участь у громадському житті села, проведенні різних масових заходів, відзначенні державних та регіональних свят.

Місцезнаходження. с. Драгомирчани, вул. Незалежності, 77.

Завідувачка: Кукудяк Світлана Іванівна.

 

Бібліотека-філія №25 обслуговує користувачів села Радча.

Бібліотека співпрацює з Будинком культури, Радчанською ЗОШ І-ІІІ ступенів, шкільною бібліотекою, дитячим садочком «Червона шапочка» та громадською організацією села. Бере активну участь в проведенні загальносільських, державних та релігійних свят, вшанування учасників АТО.

Місцезнаходження: с. Радча вул. Шевченка, 39.

Завідувач: Остап'як Галина Михайлівна.

 

Бібліотека-філія №26 обслуговує читачів села Камінне. Бібліотека є місцевим культурним осередком , що тісно співпрацює з Будинком культури, Каміннецькою загальноосвітньою школою, ФАПом, адміністрацією села, творчою студією Ольги Богатчук, жіночим вокальним колективом «Берегиня» та чоловічим вокальним колективом «Соколи». При бібліотеці діє мовознавчий клуб «Поліглот». Краєзнавча робота бібліотеки полягає у пошуку та збереженні історично-цінних речей, спогадів, пісень та переказів.

Місцезнаходження: с. Камінне, вул. Винниченка, 2

Завідувач: Носкова Олена Сергіївна.

 

Бібліотека-філія №27 обслуговує користувачів села Узин. Великим здобутком в роботі бібліотеки є те, що досягнута тісна співпраця з Будинком культури, Узинською загальноосвітньою школою, старостинським округом, громадською організацією села, церковною громадою УГКЦ «Успіння Пресвятої Богородиці». Бере активну участь у проведення загальносільських, державних та релігійних свят, відзначенні ювілейних та пам'ятних дат.

Місцезнаходження: с. Узин, вул. Молодіжна, 16А.

         Завідувач: Прошак Тамара Петрівна.

 

Актуально

Запрошення до участі у тендері проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська» (NEFCO) по Контракту №2 (ІІІ)
Опубліковано: 12 Кві 2021 13:19
Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради оголошує конкурс в рамках реалізації проєкту "Заробляй гідно вдома – ягідні екоферми"
Опубліковано: 01 Кві 2021 16:14
До ЦНАПу м.Івано-Франківська по грошову допомогу звернулося понад 2500 пенсіонерів
Опубліковано: 22 Бер 2021 9:53
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку
Опубліковано: 18 Бер 2021 17:00
Головне управління ДПС в Івано-Франківській області інформує
Опубліковано: 18 Бер 2021 14:48
УВАГА: на Прикарпатті продовжують діяти заборони червоного рівня епідемічної небезпеки
Опубліковано: 15 Бер 2021 10:43

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ