• Івано-Франківськ
    для туристів
  • Мобільний
    Івано-Франківськ
  • Відвідай
    Івано-Франківськ
Меню

Промисловість

Робота промислових підприємств за 9 місяців

           За 9 місяців 2012 року промисловими підприємствами основного кола міста реалізовано продукції на суму 2734659,1 тис. грн. у відпускних цінах підприємств (без ПДВ та акцизу), що складає 98,2 % в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Основний промисловий потенціал обласного центру утворюють підприємства переробної промисловості, частка яких в структурі реалізованої продукції за цей період становила 72,2 % без врахування вартості електроенергії, газу та води, придбаних для перепродажу. Вагомим є внесок підприємств міста з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів - 39,1 % до всієї реалізованої продукції, машинобудування, металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів (21,0%), а також підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, що традиційно продовжують займати найбільшу питому вагу в структурі реалізації промислової продукції (44,2 %).

           В поточному році збільшилась реалізація виробів у машинобудівній галузі на 103,9 % в порівнянні до минулого року, нарощено реалізацію продукції металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів (106,3 %), в галузі виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції (160,6 %), галузі оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини (114,2 %), целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності (114,0 %) та ін.

           Зростання обсягів реалізації в машинобудуванні відбулося головним чином завдяки збільшенню виробництва на ТОВ «Електролюкс Україна», яке в порівнянні з аналогічним періодом минулого року наростило обсяги випуску продукції на 53,2%, виробничому об єднанні (ВО) «Карпати» (на 60,1%), ПАТ «Промприлад» (на 53,5%), ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» (на 4,7%). Водночас в поточному році значно скорочено реалізацію виробів легкої промисловості (в 4,8 раза) головним чином через нестабільну роботу Філії «Спіловер шкіряний завод ТОВ «Спіловер», де відзначається різкий спад виробництва, зниження реалізації на ПАТ ВТШП «Галичина» і в Івано-Франківському УВП УТОГ. Скорочення обсягів реалізації виробів за 9 місяців цього року спостерігається також на ПАТ «Мясокомбінат», ПАТ «Птахокомбінат», ТОВ «Станіславська торгова компанія», ПАТ «Харчосмакова фабрика», ТОВ «Лігос», ПАТ «Лісокомбінат», ТОВ «Ер і Джес», ТОВ «Солід» та інні.

           Для активізації виробничої та фінансово-господарської діяльності промислових підприємств міста здійснюються заходи, спрямовані на розширення кооперації між промисловими, комунальними підприємствами, бюджетними організаціями та установами міста і області, надається допомога і постійна підтримка в роботі діючої мережі фірмових магазинів та сприяння у відкритті нових торгових павільйонів і переносних трейлерів, проводяться виставки-ярмарки продукції місцевих виробників харчової та легкої промисловості, продовжується постійна співпраця з Дорадчою радою (ДР), що здійснюється у формі проведення регулярних засідань ради, обговорення проблемних питань, обміну досвідом роботи.

           З метою популяризації промислового потенціалу міста випущено підсумкову брошуру на двох мовах за підсумками проведення Міжнародного інвестиційно-економічного форуму «Партнерство і перспектива», роздано гостям міста із міст-побратимів при святкуванні Дня міста, виготовлено і розповсюджено новий інформаційний компакт-диск «Івано-Франківськ. 350 років».

           Протягом цього року інвестиційні проекти промислових підприємств презентувались на сайті міськвиконкому (українською, польською та англійською мовами), надавалися в головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА. Триває робота над оновленням інвестиційних проектів та здійснюється підготовка інвестиційних пропозицій підприємств міста. Здійснюється постійний супровід та сприяння в роботі таких іноземних інвесторів, як ТОВ «Електролюкс Україна», ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед» та ВО «Карпати». Надано допомогу ВО «Карпати» в розповсюдженні інформації та реалізації нових видів світильників на світлодіодах серед комунальних підприємств міста і області.

           Здійснюється підготовча робота з питань створення в м. Івано-Франківську індустріальних парків у відповідності до чинного законодавства. На підставі відповідного розпорядження міського голови робочою групою проведено обстеження земельних ділянок міста, організовано низку нарад з потенційними учасниками майбутніх індустріальних парків з метою пошуку ділянок, природних ресурсів і майнових комплексів для вибору оптимального варіанту створення таких парків, розроблено відповідні заходи.

Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 90,3 кв.м, розташованих в цоколі будинку на вул. Гетьмана Мазепи, 183, корпус 1 у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 04 Чер 2020 15:32
До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують здійснювати експорт сільськогосподарської продукції
Опубліковано: 04 Чер 2020 9:20
Молодь може отримати фінансування власних digital-проєктів
Опубліковано: 03 Чер 2020 15:22
Безпечний відпочинок громадян на водних об'єктах міста під час літнього купального сезону
Опубліковано: 02 Чер 2020 9:33
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень площею 453,5 кв.м, розташованих в підвалі будинку на вул. Ю. Целевича, 16В у м. Івано-Франківську
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:53
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – складу мінеральних добрив на вул. І.Франка, 2 Б в с. Добровляни Тисменицького району
Опубліковано: 28 Тра 2020 11:49

Опитування

Визначте, будь ласка, перспективні напрямки бізнесу в місті?

Анонси
подій

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ

івано-Франківська міська рада Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ